Anasayfa / Faaliyetler / Gençlik Projesi

Gençlik Projesi

Preparing http://www.eumed-ict.eu/?mordern-gallantry-essayist is not easy, and it takes plenty of effort. An easier option would be to look out for writing service providers 1625573_486131131489916_357614264638354047_n

Start studying Phd Thesis Servant Leadership. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’nın Proje Desteği  ile, SÜREYYA Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği olarak planladığımız, bu 10 aylık projeye; 14-29 yaş arası gençlerimiz katılabileceklerdir.

Best Essay Editing Services - Discover basic tips how to receive a plagiarism free themed term paper from a expert provider Use from our inexpensive Başvurular 1-17 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır.Başvurusu kabul edilen gençlerimiz Süreyya Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde asıl kayıtlar yapılacaktır. Başvuran gençlerden 50 genç erkek ve 50 genç kızımız ile işitme engelli gençlerimiz kabul edilecektir. 18 Ekim 2014 tarihinde yapılacak olan ilk seminerle projemiz başlayacaktır. Projenin asıl amacı; gençlerimizin işitme engelli arkadaşlarının sosyal hayatta yaşadıkları zorlukları kavrayabilmelerini sağlamaktır. Bu proje kapsamında gençlerimiz her ayın 3 hafta sonu(Cumartesi) yapılacaktır. Değerli  yazarlar ve akademisyenler ile yapılacak seminerler, kültürel şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı geziler, sanatsal faaliyetler ve sosyal etkinlikler ile projemiz 01.08.2015 tarihinde son bulacaktır. Ağustos 2015 tarihine kadar sürecek bu projeye katılan gençlerin; birbirleri ile güzel bir sosyal çevre oluşturarak, samimi ortamlarda fikir alış-verişi yapıp, hasbihal edecekler ve dostluk üzerine kurulu arkadaşlıkların oluşacanıı umut etmekteyiz.

Can your homework be considered a challenging routine? Don't waste your time! Our expert Uk Essay Services are ready to assist you in any kind of task! Genç kardeşlerimize Becoming a http://ieee-chapter.hu/?help-in-my-academic-essay is a great journey into freelance writing. This is a career that is stable, because businesses will always need business writers. ‘BİR SENSİN BEKLENEN’ diyerek kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Learn about what an Automotive Essay Paper On Love does, skills, salary, and how you can become one in the future. Projemize başvuru talebinde bulunmak isteyenler için ekteki formu doldurup aşağıdaki mail adresine göndermeniz gerekmektedir.

Best 10 Resume Writers provides trusted reviews of the top Essay Writing Service Scams and professional resume writers today. Find out who's on the list. Projemiz hakkındaki bütün duyuruları bu sayfada bulabilirsiniz…

Facebook: facebook.com/birsensinbeklenen

Twitter: twitter.com/birsensinproje

BAŞVURU FORMU; http://www.upload.gen.tr/d.php/www/Lsnho/PROJEYE-KATILIM-BASVURU-FORMU.doc.html

proje broşür ön

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*