Anasayfa / Faaliyetler / Gençlik Projesi

Gençlik Projesi

Order a much needed writing service to work on one of your how to http://paraderoyunguilla.com/help-writing-poetry/ assignments. 14-5-2007 Train your kids to do homework without arguing! 1625573_486131131489916_357614264638354047_n

Write Essay About My Life by Godot Media, A Premium Copywriter Company - Hire An Expert Copywriter for your Website and other Copy Writing Needs. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’nın Proje Desteği  ile, SÜREYYA Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği olarak planladığımız, bu 10 aylık projeye; 14-29 yaş arası gençlerimiz katılabileceklerdir.

examples of essays follow link writing a good college admissions essay intro distribution patterns in business plan Başvurular 1-17 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır.Başvurusu kabul edilen gençlerimiz Süreyya Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde asıl kayıtlar yapılacaktır. Başvuran gençlerden 50 genç erkek ve 50 genç kızımız ile işitme engelli gençlerimiz kabul edilecektir. 18 Ekim 2014 tarihinde yapılacak olan ilk seminerle projemiz başlayacaktır. Projenin asıl amacı; gençlerimizin işitme engelli arkadaşlarının sosyal hayatta yaşadıkları zorlukları kavrayabilmelerini sağlamaktır. Bu proje kapsamında gençlerimiz her ayın 3 hafta sonu(Cumartesi) yapılacaktır. Değerli  yazarlar ve akademisyenler ile yapılacak seminerler, kültürel şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı geziler, sanatsal faaliyetler ve sosyal etkinlikler ile projemiz 01.08.2015 tarihinde son bulacaktır. Ağustos 2015 tarihine kadar sürecek bu projeye katılan gençlerin; birbirleri ile güzel bir sosyal çevre oluşturarak, samimi ortamlarda fikir alış-verişi yapıp, hasbihal edecekler ve dostluk üzerine kurulu arkadaşlıkların oluşacanıı umut etmekteyiz.

Are you thinking, I need go to link online! If your hands are full and you cant get to your homework and class assignments Genç kardeşlerimize Looking for the best source site that delivers great quality for a low price? Our expert writers are waiting for your order! ‘BİR SENSİN BEKLENEN’ diyerek kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

proofreading research paper 10 Dollar Custom Papers college application essay service nursing jeeves help with homework Projemize başvuru talebinde bulunmak isteyenler için ekteki formu doldurup aşağıdaki mail adresine göndermeniz gerekmektedir.

go for All Content Writing Requirements Projemiz hakkındaki bütün duyuruları bu sayfada bulabilirsiniz…

Facebook: facebook.com/birsensinbeklenen

Twitter: twitter.com/birsensinproje

BAŞVURU FORMU; http://www.upload.gen.tr/d.php/www/Lsnho/PROJEYE-KATILIM-BASVURU-FORMU.doc.html

proje broşür ön

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*